6 نکته مفید برای به روزرسانی آشپزخانه با بوجه

6 نکته مفید برای به روزرسانی آشپزخانه با بوجه

6 نکته مفید برای به روزرسانی آشپزخانه با بوجه


گرچه ممکن است به طور کامل و بدون داشتن بوجه ، آشپزخانه خود را ارتقا دهید ، اما تغییراتی بزرگ و کوچک وجود دارد که می توانید برای نوسازی مجدد آشپزخانه خود ایجاد کنید. اگر در شهر قم زندگی می کنید و به دنبال مکانی مطمئن برای طراحی دکوراسیون داخلی در قم هستید ام دی اف قم می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد.

آیا آشپزخانه شما نیاز به تغییر شکل کامل دارد اما برای نو سازی آن به بوجه احتیاط دارید؟ گرچه در صورت داشتن بوجه نیز باید درست تصمیم بگیرید و انتخاب کنید تا بتوانید از بوجه خو بهترین استفاده را داشته باشید پس در این مقاله با ما همراه باشید.

با شش ایده زیر می توانید آشپزخانه خود را با بودجه ارتقا دهید:

6 نکته مفید برای به روزرسانی آشپزخانه با بوجه

سخت افزار را جایگزین کنید

ابتدا با به روزرسانی سخت افزار کابینت ، آشپزخانه خود را ارتقا دهید. ام دی اف قم توصیه می کند یکی از گزینه های رایج فعلی مانند شیشه های پرنعمت ، برنز براق ، مس قدیمی ، پیوتر و نیکل براق یا مات را انتخاب کنید.

برای ایجاد تنوع در کابینت ها می توانید دستگیره های آن را تعویض کنید این کار هم باعث زیبایی آشپزخانه می شود هم می توان با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به آشپزخانه تازگی بخشید.

ام دی اف قم همچنین پیشنهاد می کند هنگام خرید قطعات جدید یکی از دستگیره های قدیمی را بردارید تا اطمینان حاصل شود که سخت افزار انتخابی شما با سوراخ های موجود مطابقت دارد و به مشکل بر نخورید.

نقاشی دیوارهای آشپزخانه

برای داشتن یک آشپزخانه زیبا و جذاب ، لازم نیست بودجه بزرگی و زیادی داشته باشید. پوشاندن دیوارهای آشپزخانه با رنگ جدید مطمئناً آشپزخانه شما را به طور کلی ارتقا می دهد. برای این که برای داشتن دیوارهای جذاب آشپزخانه یک گام جلوتر بردارید ، برای نقاشی دیوار با آوردن یک هنرمند برای این کار می توانید زیبایی را دوچندان کنید.

حتی می توانید به یک دیوار پوش زیبا با طرح ها و رنگ های مختلف فکر کنید شاید هزینه بیشتری نسبت به نقاشی دیوار داشته باشد ولی با انتخاب یک دیوار پوش متناسب با رنگ کابینت های آشپزخانه شما می توانید تغییر چشمگیری داشته باشید.

6 نکته مفید برای به روزرسانی آشپزخانه با بوجه

از یک کار جدید رنگ در کابینت ها لذت ببرید

یکی دیگر از راهکارهای نوسازی آشپزخانه رنگ کردن درب کابینت آشپزخانه است اگر می خواهید قلم موهای رنگ را به کار بگیرید اما به دنبال تغییر دیوار نیستید ، نقاشی کابینت آشپزخانه خود را در نظر بگیرید. کابینت های جدید آشپزخانه یکی از بزرگترین هزینه ها در بازسازی آشپزخانه است. با این حال ، هنوز هم می توانید آشپزخانه خود را با بودجه ای کلان بدون نیاز به نصب کابینت های کاملا جدید ، به روز کنید. در حقیقت ، رنگ سفید روشن می تواند طرح های منسوخ شده کابینت را پنهان کند. با این حال اگر دوست دارید کابینت های خود را تغییر دهید می توانید روی تیم متخصص ام دی اف قم برای کابینت سازی در  قم حساب کنید.

اگر کابینت های شما وضعیت نامناسبی ندارند ، به این فکر کنید که به راحتی با برخی از پوشش های رنگ سفید روشن ، ظاهر آن ها را برجسته کنید. طراح ها می گویند: “رنگ سفید برای کابینت های منسوخ معجزه می کند و می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند.”

قبل از بیرون کشیدن رنگ ، اطمینان حاصل کنید که کابینت های خود را بشویید. امی دی اف قم توصیه می کند ، کابینت ها را با نیمه براق سفید و با کیفیت بالا رنگ کنید.

البته باز هم اگر علاقه ای به رنگ کردن ندارید یک کار ارزن و به صرفه می تواند برچسب کابینت باشد شاید اگر تا چند وقت پیش صحبت از برچسب کابینت می‌شد، شما استفاده از آن را یک کار سطح پایین و نادرست می‌دانستید؛ اما برچسب‌هایی که به تازگی طراحی و تولید شده اند و در بازار عرضه می‌شوند آن قدر با کیفیت و متنوع هستند که نظر شما با دیدن و استفاده از آن ها کاملاً تغییر می کند و می توانید با صرف هزینه خیلی کم هر طرح و مدلی که می‌خواهید روی کابینت های آشپزخانه خود داشته باشید.گروه صنعتی ام دی اف سازان قم با هدف تولید کابینت قم شکل گرفته است

همیشه این طور نیست که تغییر دکوراسیون آشپزخانه برای شما هزینه های زیادی در بر داشته باشد و می توانید با استفاده از این برچسب های کابینت با قیمت پایین یک فضای زیبا و چشم نواز در آشپزخانه خود ایجاد کنید.

 این برچسب ها شبیه کاغذ دیواری ها هستند ولی طرح ها و رنگ های مختلفی دارند و حتی ظاهر آن ها شبیه کابینت های مدرن، کلاسیک و متنوعی که در بازار وجود دارد می باشد‌.

شما می‌توانید از این برچسب روی کابینت های هایگلاس، کابینت های فلزی و کابینت های ام دی اف استفاده کنید. یک نکته بسیار مهم در رابطه با برچسب ها قابل شستشو بودن آن ها می باشد‌ آشپزخانه یکی از مکان هایی است که باید همیشه تمیز باشد و با وسایل چرب و آب سر و کار دارد، پس بهتر است از نوع قابل شستشو برای کابینت های خود استفاده کنید.

انواع برچسب کابینت قابل شستشو و برچسب کابینت غیر قابل شستشو تفاوت‌ قیمت کمی با هم دارند و همانطور که گفته شد برای آشپزخانه بهترین نوع، برچسب های کابینت قابل شستشو می باشد.

6 نکته مفید برای به روزرسانی آشپزخانه با بوجه

شیر سینک ظرفشویی خود را عوض کنید

نگاهی به شیر سینک ظرفشویی آشپزخانه فعلی خود بیاندازید. چند ساله و قدیمی است؟ شیرهای سینک ظرفشویی در طول سال ها پیشرفت می کنند ، مدل های فعلی انواع ویژگی های جدید را ارائه می دهند. شیر آب های مدرن می توانند با سم پاش های جداشونده ، دستگاه های صابون و لوسیون مخفی ، عملکرد لمسی ، بدون دستگیره و موارد دیگر ارائه شوند!مجموعه ما بهترین قیمت کابینت ام دی اف در قم را ارائه می دهد. از ما می توانید بهترین قیمت کابینت ام دی اف در قم را تهیه کنید.

سعی کنید شیر سینک ظرفشویی قدیمی خود را عوض کنید. نصب یک جعبه هوشمند جدید باعث می شود که با بوجه زیادی نیز صرف نشود، در حالی که تفاوت زیادی در ظاهر آشپزخانه شما ایجاد می کند. وقتی با بودجه به دنبال شیرآلات سینک ظرفشویی جدید برای آشپزخانه خود هستید ، مراقب گزینه های پیشرفته تر باشید ، یا شاید به دنبال یک انتخاب دوستدار محیط زیست مانند یک شیر آب براق باشید. یا می توانید کل سینک را همراه با شیر آب تغییر دهید.

ایده های پیشخوان ارزان

اگر به دنبال یک آپدیت مناسب با قیمت مناسب آشپزخانه هستید ، با استفاده از گزینه های کم هزینه زیر ، یک میز پیشخوان را در نظر بگیرید:

6 نکته مفید برای به روزرسانی آشپزخانه با بوجه

کوارتزیت نقره ای

این کوارتز مهندسی شده یک ورقه سنگ است. طراحی خنثی و همراه با سطح عملکردی زیبا را به آشپزخانه شما ارائه می دهد.

6 نکته مفید برای به روزرسانی آشپزخانه با بوجه

3 شکل کروم

در حالی که صفحات میز شیشه ای معتدل ، احساس سبک و مطبوعی را ارائه می دهند ، اما قیمت بالایی دارند. ، بعضی از آن ها به ازای هر متر مربع به 800 تومان هم می رسند. برای داشتن چنین نگاهی به آشپزخانه های ارزان قیمت ، گزینه های به همان نسبت منحصر به فرد و سازگار با محیط زیست از پیشخوان های Chroma 3form را انتخاب کنید.مجموعه ما بهترین قیمت کابینت ممبران در قم را ارائه می دهد.

6 نکته مفید برای به روزرسانی آشپزخانه با بوجه

پیشخوان چوبی کلاسیک

اگر ظاهر چوبی اصلاح شده برای پیشخوان آشپزخانه را دوست دارید ، اما برچسب قیمت را دوست ندارید ، میزهای آشپزخانه چوبی را امتحان کنید. پیشخوان های چوبی کلاسیک یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه های میز پیشخوان هستند. بخاطر داشته باشید که این سطوح به نگهداری و مراقبت بیشتری نیاز دارند.

6 نکته مفید برای به روزرسانی آشپزخانه با بوجه

کاشی گرانیت

صفحات گرانیت برای میزهای برتر مجهز هستند اما گزینه مناسبی برای آشپزخانه های ارزان قیمت نیستند. در عوض ، کاشی های گرانیت را برای میزهای آشپزخانه خود با کسری از قیمت صفحات گرانیت امتحان کنید.

6 نکته مفید برای به روزرسانی آشپزخانه با بوجه

رنگ سنگی جیانی

اگرچه رنگ سنگ جیانی جایگزینی برای میزهای پیشخوان نیست ، اما می تواند ظاهر هر میز را کاملاً اصلاح کند. از این درزگیر می توان بر روی انواع سطوح استفاده کرد و برای مدت طولانی نگه دارید.

آماده بروز رسانی هستید

اگر تصمیم دارید همه کارها را با به روزرسانی آشپزخانه انجام دهید اما همچنان می خواهید بازسازی آشپزخانه را در بودجه یا زیر بودجه خود حفظ کنید ، قبل از شروع ساخت و ساز آماده باشید شما می خواهید حرفه ای را برای کار انتخاب کنید و طرحی را برای بازسازی یا نوسازی آشپزخانه خود طراحی کنید. هنگام بازسازی آشپزخانه از قبل برنامه ریزی کنید و قبل از شروع برنامه ریزی کنید.

ام دی اف قم توصیه می کند قبل از شروع کار ، هر موردی را که می خواهید در آشپزخانه تعیین کنید و قبل از شروع ساخت آن را در محل خود داشته باشید.

“یکی از عواملی که باعث می شود بودجه از کنترل خارج شود ، مالک خانه در هنگام بازسازی محصولات را انتخاب می کند.” این به این دلیل است که اگر کالایی سفارش مجدد داشته باشد ، ممکن است لازم باشد کالای دیگری را انتخاب کنید. در پایان ممکن است این مورد قیمت بالاتری داشته باشد. اما اگر زودتر از موعد آماده باشید و جدول زمانی فشرده ای نداشته باشید ، دیگر نگران نخواهید شد. ام دی اف قم می تواند در زمینه های مختلف از جمله درب ضد سرقت در قم و سیسمونی در قم آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما