اگر قصد دارید فضای کار آشپزخانه بزرگتری داشته باشید ، داشتن آشپزخانه L شکل می تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد. آشپزخانه معمولی دارای این یک تخته سنگ گرانیت روی کابینت های چوبی آن است و همه کابینت ها در یک قسمت قرار دارد ، اما داشتن طرح L شکل ، آشپزخانه شما را از عملکرد و جذابیت بیشتری برخوردار می کند. چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد ، و ما به شما دلیل آن را خواهیم گفت.اگر در شهر قم زندگی می کنید و به دنبال طراحی دکوراسیون داخلی در قم هستید ام دی اف قم می تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد.

در این مقاله ، ما 15 آشپزخانه زیبا به شکل L را به شما نشان خواهیم داد که ایده های بیشتری در مورد چگونگی ایجاد فضای دسترسی به فضای آشپزخانه به شما می دهد.

ایده های زیادی وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید از جمله ایجاد نمایشگر ، از بین بردن بیش از حد دیوارها ، داشتن فضای کشوی بیشتر و…

راستش ، این لیست بی پایان است ، اما اجازه دهید ما ادامه دهیم و عکس های زیر را بررسی کنیم!

طرح اول

15 آشپزخانه زیبا به شکل L

ما یک آشپزخانه سفید و سیاه با طراحی L شکل برای پیشخوان ها می بینیم. این طرح دارای خطوط تمیز ، مواد مدرن و هوای کافی برای ایجاد هاله ای شاد برای این آشپزخانه دوست داشتنی است.

طرح دوم

15 آشپزخانه زیبا به شکل L

کابینت های با دو طیف رنگ قهوه ای که بسیار زیبا کار شده است و فضای دلنشین و کاربردی را برای آشپزخانه ایجاد کرده است.

طرح سوم

15 آشپزخانه زیبا به شکل L

جزئیات مربوط به این آشپزخانه فضای فانتزی ایجاد کرده! سقف ، پیشخوان جزیره و عکس های پشتی بهشت هستند! آنها واقعا خیره کننده و واقعا سرگرم کننده هستند!

طرح چهارم

15 آشپزخانه زیبا به شکل L

نمایی از آشپزخانه و اتاق غذاخوری اوپن و فکر پنجره کف تا سقف به حیاط پشتی. به رنگ های آشپزخانه ، میز و چراغ توجه کنید  واقعا زیبا و منحصر به فرد کار شده است!

طرح پنجم

15 آشپزخانه زیبا به شکل L

کابینت های قهوه ای تیره در زیر صفحات پیشخوان جفت شده با کابینت های براق و براق سفید ، یک جفت عالی ایجاد می کنند! تمام سفیدهای موجود در این فضای آشپزخانه به دلیل تطبیق قهوه ای ها با آن تخلیه می شوند. حتی صندلی های آبی هم در اینجا فضا را خاص جلوه داده اند!

طرح ششم

15 آشپزخانه زیبا به شکل L

ما عاشق پالت رنگی هستیم که برای این آشپزخانه مدولار استفاده شده است. این طراحی زنانه است – تمیز و ظریف است ، به این معنی که شما همیشه می توانید با افزودن رنگ های بیشتر به آن فضا را از نو بسازید.

طرح هفتم

15 آشپزخانه زیبا به شکل L

به کمد های بلند و باریک نگاه کنید که در واقع یک یخچال است. یک ترفند دیگر برای ایجاد یک یخچال منحصر به فرد تغییر شکل است. ما آن قدر عادت کرده ایم که طرح های گسترده و جعبه دار را ببینیم که این نسخه زیبا نمی تواند چشم را فریب دهد.

طرح هشتم

15 آشپزخانه زیبا به شکل L

بعد از نصب صفحات میز ، وقت آن است که به نصب و پشت کار و رنگ آمیزی فکر کنید. پیشخوان شما خط پایینی را برای کاشی شما تعیین می کند ، بنابراین داشتن کاشی های کوچک به رنگ سبز فضای خاص و دلنشینی را برای این آشپزخانه ایجاد کرده است.

طرح نهم

15 آشپزخانه زیبا به شکل L

یک آشپزخانه سفید با ترکیب رنگ قرمز روی صندلی ها و پشت کار کابینت ها بسیار دوست داشتنی است! آشپزخانه در واقع کوچکتر از فضاهای معمول است اما آشپزخانه مدولار L شکل فضای کار بیشتری برای آشپز خانه ما فراهم می کند!

طرح دهم

15 آشپزخانه زیبا به شکل L

این آشپزخانه فوق العاده است! این خطوط تمیز ، براق و پالت خنثی بسیار خیره کننده است!برای طراحی کابینت در قم می توانید روی تیم متخصص ما حساب کنید.

طرح یازدهم

15 آشپزخانه زیبا به شکل L

این فضای بزرگ آشپزخانه به دلیل طراحی آشپزخانه L شکل تقریباً جادارتر شده است. پوشش چوبی ظریف و واقعی است. نورپردازی نیز بی عیب و نقص در نظر گرفته شد.

طرح دوازدهم

15 آشپزخانه زیبا به شکل L

درب های کابینت بسیار عالی به نظر می رسند که بسیار متناسب با رنگ برنز مانند کشوها و سخت افزار است. واقعا رنگ بازی همراه با سقف و صندلی ها جالب است.

طرح سیزدهم

15 آشپزخانه زیبا به شکل L

در اینجا طراح صندلی های Eames Shell را با پایه های چوبی انتخاب کرده است. آن ها در کنار تمام سفیدهای این آشپزخانه زیبا خودنمایی می کنند.

طرح چهاردهم

15 آشپزخانه زیبا به شکل L

این آشپزخانه مینیاپولیس ساده اما واقعاً زیباست. پیشخوان های L شکل جای خود را به عملکرد و فضای بیشتر به این آشپزخانه مدرن می دهند.

طرح پانزدهم

15 آشپزخانه زیبا به شکل L

این تصویر در مورد استخدام یک عکاس حرفه ای و آرایشگر داخلی هنگام عکاسی از فضای داخلی هزار کلمه را بیان می کند. اما بگذارید فقط بگوییم که صندلی نارگیل در فاصله دور یک زاویه قوی ایجاد شده توسط این جزیره و زاویه هماهنگی روی سقف را بازی می کند.

عناصر زیادی برای ایجاد یک فضای آشپزخانه خارق العاده وجود دارد ، به این دلیل که یک منطقه می تواند عملکردی تر به نظر برسد ، زیرا به طور کلی احساسی را که هنگام ایجاد آشپزخانه خود به اندازه 15 آشپزخانه زیبا در شکل فوق العاده ایجاد خواهید کرد ، خواهید داشت .ام دی اف قم در زمینه های مختلف از جمله درب ضد سرقت در قم و سیسمونی در قم آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

از داستان های آشپزخانه خود برای ما بگویید .

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button