پنتری آشپزخانه چیست؟و چه مزایای دارد؟

پنتری آشپزخانه چیست؟و چه مزایای دارد؟


پنتری یک کابینت است که به طور خاص برای ذخیره مواد غذایی طراحی یا استفاده می شود. نگهداری مواد غذایی در آشپزخانه غالباً جزئیات نادیده گرفته شده ای است که برای طراحی موثر آشپزخانه بسیار مهم است. اگر در شهر قم زندگی می کنید و به دنبال مکانی مطمئن برای کابینت سازی در قم هستند می توانید روی تیم متخصص ما حساب کنید.

عالی است که همه ظروف و کارد و چنگال شخصی به طور مرتب در کابینت ها و کشوها مرتب شده باشد ، اما کالاهای ذخیره سازی یا خشک شده ، کنسروها و ادویه ها برای اهداف آشپزخانه اساسی است:

آشپزی

برای افزایش فضای نگهداری مواد غذایی در آشپزخانه ، طیف گسترده ای از طرح های پنتری وجود دارد اما قطعات اضافی را می توان خریداری و اضافه کرد بدون اینکه نیاز به نصب دائمی داشته باشد.

اصطلاح پنتری در واقع می تواند به هر نوع کابینتی که در آن غذا ذخیره می شود ، اطلاق شود ، زیرا بیشتر از عملکرد به جای شکل ظاهری استفاده می شود. با این اوصاف ، کابینت هایی که به عنوان پنتری توصیف می شوند ، معمولاً بلندتر از کابینت های پایه معمولی هستند. آن ها تعداد قفسه های مختلفی را شامل خواهند شد ، اما بیشتر انبارها ممکن است لوازم اضافی برای افزایش کارایی آن ها مانندکشوهای داخلی داشته باشند. اگر کسی متوجه شود که در حال حاضر کابینت آن ها ذخیره مواد غذایی کافی را تأمین نمی کند و فضای باقی مانده آشپزخانه کاملاً محدود است ، بهترین کار این است که یک انبار مخصوص برای قرار دادن گوشه طراحی شود زیرا این فضای در بیشتر اتاق ها است که اغلب هدر می رود.

مزایای پنتری آشپزخانه

پنتری آشپزخانه چیست؟و چه مزایای دارد؟

1.بخشیدن ظاهری زیبا به آشپزخانه

پنتری آشزخانه چه به صورت ایستاده و یا یکپارچه در آشپزخانه شما به خصوص هنگامی که با جلوه های زیبایی مانند دستگیره ها یا نورپردازی همراه باشد ، در سبک آشپزی چشم نواز است.با یک ظاهر طراحی شده در هر قفسه باز ، به زیبایی انبارخود اضافه کنید یا با وسایل خود تقارن ایجاد کنید.

پنتری آشپزخانه چیست؟و چه مزایای دارد؟

2.شلوغی ناخواسته را پنهان کنید

پنتری یا انبار کوچک آشپزخانه شما با دو تاشو یا درب کابینت سنتی می تواند مکانی عالی برای پنهان کردن هرگونه آشفتگی آشپزخانه ناخواسته ، از مواد غذایی گرفته تا وسایل برقی باشد. اگرپنتری شما فضای کاری دارد ، می توانید از این فضا برای پنهان کردن شواهد تهیه غذا در حالی که میهمانان بیش از حد هستند استفاده کنید

پنتری آشپزخانه چیست؟و چه مزایای دارد؟

3.فضای کار و فضای ذخیره سازی اضافی به صورت ترکیبی

با کمد ویا فضای کشو در زیر ، یک سطح کار ، و فرصت های مختلف قفسه بندی ، انباری بهترین ویژگی عملی آشپزخانه است. همان طور که در بالا نشان داده شده است ، اگر شما از آن برای نگهداری دستگاه قهوه و لیوان استفاده می کنید ، مکان مناسبی برای تهیه قهوه صبحانه شما است ، یا می تواند مکان مناسبی برای پخت باشد ، با ذخیره سازی مواد اولیه و مکانی برای نمایش کتاب دستور العمل با ذخیره سازی بسیار زیاد و ترکیبات مختلف قفسه بندی ،این انبار می تواند متناسب با سلیقه و سبک زندگی فرد باشد.

پنتری آشپزخانه چیست؟و چه مزایای دارد؟

4.فضای مناسب برای وسایل شما

پنتری بهترین مکان برای نگهداری وسایل آشپزخانه است تا فضای کار در بقیه آشپزخانه شما آزاد شود. در هنگام طراحی پنتری شما ، به راحتی ، به صورت قفسه بندی یا روی یک سطح کار مخفی ، به راحتی به توسترها ، مایکروویو و دستگاه های قهوه می توان مکان مشخصی را داد ، که به شما کمک می کند تا سطوح اصلی شما برای تهیه غذا یا سرگرمی آزاد باشد.فراموش نکنید که اگر می خواهید بخشی را برای یک دستگاه برقی در نظر بگیرید حتما پریز برق را هم در نظر بگیرید.

پنتری آشپزخانه چیست؟و چه مزایای دارد؟

5.از فضای درب استفاده کنید

انبار سنتی با درهای تاشو امکان استفاده از قفسه های درب و قفسه های ذخیره سازی را برای استفاده از تمام فضای ممکن فراهم می کند. این ها برای نگهداری بطری های سس ، گیاهان و ادویه جات و چای / قهوه عالی هستند و برای دسته بندی وسایل با هم عالی هستند. آن ها همچنین به شما اجازه می دهند هنگام آشپزی همه چیز نزدیک باشد.

آیا در حال بازسازی آشپزخانه خود هستید و به این فکر می کنید که چگونه می توانید فضای خود را سبک کنید؟ام دی اف قم می تواند در این زمینه و همچنین در زمینه درب ضد سرقت در قم و سیسمونی در قم به شما کمک کند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button