انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه

انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه


انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه

تصمیم گیری در مورد رنگ کابینت آشپزخانه یکی از اصلی ترین گزینه هایی است که در هنگام بازسازی آشپزخانه با آن روبرو خواهید شد. برای دستیابی به چشم انداز خود نسبت به فضا ، ضروری است که از هر زاویه ای همه جزئیات را در نظر بگیرید. رنگ کابینت آشپزخانه می تواند تاثیر زیادی در فضای خانه و آشپزخانه داشته باشد و همچنین بهتر است رنگ کابینت با سایر وسایل آشپزخانه منطبق باشد.پس بهتر است همه جزیئات را در انتخاب رنگ در نظر بگیرید.

انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه

کابینت های شما قطب اصلی هستند به آن فکر کنید

کابینت های شما مانند دیوارهای آشپزخانه شما هستند. در حالی که توجه به رنگ دیوار مهم است زیرا شما می خواهید از عدم تضاد رنگ کابینت آشپزخانه خود استفاده کنید ، اما سایه کابینت است که رنگ آشپزخانه را تعیین می کند ، نه دیوار .رنگ های تیره باعث می شود فضا کوچکتر به نظر برسد در حالی که رنگ های روشن فضای زندگی را بزرگتر می کند. از آنجا که کابینت های شما بیشتر فضای دیوار را اشغال می کند ، بسیاری از طراحان توصیه می کنند ابتدا رنگ کابینت را انتخاب کنید ، سپس برای بقیه وسایل آشپزخانه تصمیم بگیرید.برای طراحی و مشاوره دکوراسیون داخلی در قم می توانید روی ما حساب کنید.

نورپردازی را در نظر بگیرید

در آشپزخانه نورپردازی معمولا به سمت پذیرایی هدایت می شود. این می تواند به معنای نشان دادن مسیر نور به سمت پیشخوان یا چراغ آویز جزیره باشد که به سمت مرکز اتاق می تابند. وقتی رنگ میز را انتخاب می کنید، سایه کابینت خود را در نظر بگیرید به جایی که می خواهید چشم کشیده شود فکر کنید. چشم به طور طبیعی در جهت نور نگاه می کند ، اما با تضاد رنگ کابینت خود با رنگ پیشخوان خود ، می توانید تمرکز را به سمت بالا ببرید. همه چیز بستگی به این داردکه شما چه چیزی را بیشتر دوست دارید.

همیشه به یاد داشته باشید که کیفیت موادی که انتخاب می کنید از اهمیت حیاتی برخوردار است همچنین مهم است که کابینت های شما عملکرد خوبی داشته باشند.برای استفاده از فضای مرده روی سیستم های سازمانی سرمایه گذاری کنید منظور از فضای مرده فضاهای بلا استفاده است که می توانید بهترین استفاده را از این فضا در نورپردازی و رنگ آشپزخانه ببرید به عنوان مثال می توانید برای روشنایی و نورپردازی از نور زیر کابینت استفاده کنید این کار می تواند تاثیر زیادی در زیبایی آشپزخانه شما داشته باشد .

انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه

رنگ لوازم آشپزخانه

رنگ لوازم آشپزخانه از وسایلی مانند دیخچال و گاز گرفته تا شیرآلات می تواند تاثیر زیادی روی فضا و رنگ آشپزخانه شما از جمله کابینت ها داشته باشد توصیه می شو ابتدا رنگ کابینت های خود را مشخص کرده سپس به سراغ رنگ لوازم آشپزخانه خود بروید این کار باعث می شود شما انتخاب بهتری در رنگ وسایل خود داشته باشید و تم رنگی مناسبی را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید.

انتخاب رنگ کف پوش مناسب

رنگ کف پوش آشپزخانه شما می تواند تاثیر چشم گیری در رنگ و فضای آشپزخانه شما داشته باشد در انتخاب رنگ کف پوش بهتر است تمام عناصر آشپزخانه را در نظر بگیرید و به تیره و روشن بودن رنگ کابینت خود دقت کنید که با توجه به رنگ کابینت کف پوش مناسب آشپزخانه خود را انتخاب کنید. اگرقصد خرید کابینت در قم را دارید ام دی اف قم در تهیه کابینت های با کیفیت بالا و قیمت های مناسب تخصص دارد. ما می توانیم به شما در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه و تکمیل سبک مورد نظر برای آشپزخانه کمک کنیم.

ام دی اف قم در زمینه درب ضد سرقت در قم نیز فعالیت داشته می تواند در این زمینه نیز به شما همشهریان عزیز خدمات ارائه دهد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button