کمد دیواری و تخت کمجا در قم

_
فهرست مطالب
_

کمد دیواری معمولا در همه منازل و ساختمان های ایرانی دیده می شود.استفاده از کمددیواری در قم به شدت در حال افزایش است و مساله مهمی که باید مد نظر قرار بدید برای خرید کمد دیواری ، هماهنگ بودن رنگ درب ها با دیواری های کنار خود می باشد.همچنین فضای بسیار جادار و خوبی که به منزل شما می دهد نیز از دیگر محاسن آن می باشد.گروه صنعتی ام دی اف قم علاوه برا ارائه خدمات کابینت در قم خدمات کمددیواری نیز ارائه خواهد داد.

_
کمد دیواری چیست و چه کاربردی دارد
_

کمد معمولا به فضایی در خانه گفته می شود که برای آویزان کردن و نگهداری لباس استفاده می شود.معمولا ساخت و طراحی کمدها در اتاق خواب ها می باشند که از نظر نما جلب توجه نکنند.همچنین با استفاده از قفسه شما قابلیت جداکردن قسمت های مختلف کمد خود را دارید.

کمد دیواری ریلی در قم
_
انواع کمد دیواری
_

کمد دیواری ام دی اف

این نوع کمد دیواری در قم از پرطرفدارترین متریال ها می باشد.انتخاب کمد دیواری مناسب برای منزل خود ، نقش بسیار مهمی در نظم دادن به وسایل شما در منزلتان را دارد.کمد دیواری و کابینت قم تخصص ماست.کمد دیواری مدل ها و انواع مختلفی را شامل می شود که هر کدام مربوط به قسمت خاصی می باشند.معمولا کمد دیواری در قم به روش ها مختلف قیمت دهی می شود که در ادامه به آن موارد خواهیم پرداخت.

مهمترین عوامل موثر در قیمت یک کمد دیواری

  • جنس متریال بدنه کمد
  • درب کمد
  • رنگ کمد

بدنه : معمولا از متریال Mdf استفاده می شود که شما می توانید از ام دی اف روکش دار استفاده کنید.این نکته را مد نظر داشته باشید که متریال خارجی مرغوب تر و بهتر از ایرانی می باشد و قیمت آن هم به مراتب بالاتر است.

در صورت تمایل جهت مطالعه مطلب انواع درب ضد سرقت رایج در قم کلیک کنید.

کمد دیواری ریلی در قم
_
کمد دیواری ممبران
_

ممبران یا وکیوم نوع پر استفاده از Mdf است که اگر به صورت ساده بخوام خدمت کاربران عزیز عرض کنم در واقع همان ام دی اف خام است که بروی آن روکشی پی وی سی کشیده می شود و جلوه بی نظیر و مزایای بسیاری نیز این روکش به شما خواهد داد.قیمت این نوع ام دی اف نسبت به مات و براق بالاتر می باشد ولی کیفیت و زیبایی آن هم بسیار بالاتر از مات و براق می باشد.در ادامه میتوانید نمونه کارهای کمد دیواری ممبران قم  را مشاهده کنید قیمت کابینت ام دی اف در قم     نیز در صورتی که ممبران ساخته شده باشید گران تر از باقی ورق های ام دی اف خواهد شد.

کمد دیواری ممبران در قم
کمد دیواری ممبران در قم
_
کمد دیواری ریلی
_
چرا انتخاب کمد دیواری ریلی ؟

استفاده از این نوع کمد دیواری در قم به شدت در حال افزایش است و دلیل آن را هم میتوان کوچک تر شدن فضای اتاق خواب ها می باشد.استفاده از نوع کمد دیواری نوعی صرفه جویی در مکان حساب می شود و مناسب خانه های کوچک می باشد.

کمد دیواری ریلی در قم
_
کمد دیواری هایگلس یا براق
_

کمد دیواری براق یا هایگلاس در واقع تنها تفاوتی که باقی موارد دارد روکش ام دی اف آن نیز براق و شفاف می باشد و این امر سبب درخشندگی و زیبایی بسیار بالای این نوع متریال شود و میتوان این نوع کمد دیواری در قم را بسیار پرطرفدار دانست .

کمد دیواری براق یا هایگلس در قم (5)
_
کمد دیواری هایگلس یا براق
_
Call Now Button