کمد دیواری و تخت کمجا در قم

کمد معمولا به فضایی در خانه گفته می شود که برای آویزان کردن و نگهداری لباس استفاده می شود.معمولا ساخت و طراحی کمدها در اتاق خواب ها می باشند که از نظر نما جلب توجه نکنند.همچنین با استفاده از قفسه شما قابلیت جداکردن قسمت های مختلف کمد خود را دارید.

کمد دیواری ریلی

استفاده از این نوع کمد دیواری در قم به شدت در حال افزایش است و دلیل آن را هم میتوان کوچک تر شدن فضای اتاق خواب ها می باشد.استفاده از نوع کمد دیواری نوعی صرفه جویی در مکان حساب می شود و مناسب خانه های کوچک می باشد.

کمد دیواری ام دی اف

این نوع کمد دیواری در قم از پرطرفدارترین متریال ها می باشد.انتخاب کمد دیواری مناسب برای منزل خود ، نقش بسیار مهمی در نظم دادن به وسایل شما در منزلتان را دارد.کمد دیواری و کابینت قم تخصص ماست.کمد دیواری مدل ها و انواع مختلفی را شامل می شود که هر کدام مربوط به قسمت خاصی می باشند.معمولا کمد دیواری در قم به روش ها مختلف قیمت دهی می شود که در ادامه به آن موارد خواهیم پرداخت.

مهمترین عوامل موثر در قیمت یک کمد دیواری

جنس متریال بدنه کمد

درب کمد

رنگ کمد

بدنه : معمولا از متریال Mdf استفاده می شود که شما می توانید از ام دی اف روکش دار استفاده کنید.این نکته را مد نظر داشته باشید که متریال خارجی مرغوب تر و بهتر از ایرانی می باشد و قیمت آن هم به مراتب بالاتر است.

Call Now Button