اجرا انواع کابینت قم

فهرست

کابینت قم

آشپزخانه قلب خانه است و و انتخاب کابینت مناسب بسیار مساله مهمی است.در این مقاله سعی شده تمامی مواردی که باعث می شود یک آشپزخانه مناسب و باب میل شما باشد گفته شده است.همچنین در این مقاله اطلاعات جامعی در زمینه عوامل موثر بر قیمت کابینت  قم مطالعه خواهید کرد.به ما به عنوان یک کابینت ساز خوب در قم اعتماد کنید.تخصص ما اجرا انواع دکور در قم میباشد.

کابینت قم

کابینت سفارشی یا آماده

کابینت آشپزخانه آماده یا سفارشی

اگر در حال ساخت منزل خود هستید یا قصد باز سازی کابینت های خود دارید با این سوال مواجه خواهید شد که کابینت آماده و از پیش ساخته شده بهتر است یا کابینت سفارشی ؟ از مزایای کابینت های از پیش ساخته شده می توان به قیمت پایین و سرعت بالا اشاره کرد.این نوع کابینت ها به دلیل تیراژ بالا 20 تا 30 درصد قیمت پایین تری نسبت به سفارشی دارد.معایب این نوع کابینت را میتوان به عدم طراحی شخصی برای کابینت های منزل شما همچنین عدم وجود  تنوع رنگ بالا و از همه مهمتر این که کابینت های از پیش ساخته شده با ابعاد منزل شما سازگاری دارد یا فضای پرت ایجاد می شود و ….

کابینت سفارشی

اگر میخواهید طراحی کابینت های آشپزخانه را خودتان انتخاب کنید و بهترین استفاده را از فضای آشپزخانه داشته باشید باید از کابینت های سفارشی استفاده کنید.کابینت های سفارشی با توجه به متراژ آشپزخانه شما و با توجه به نیاز های روزمره شما ساخته می شود.کیفیت را فدای قیمت نکنید.

در صورت تمایل جهت مشاهده درب ضد سرقت در قم کلیک کنید.

کابینت مات

کابینت با ام دی اف مات یا ساده از نظر قیمت نسبت به باقی کابینت ها بصرفه تر می باشد.این نوع ام دی اف تنوع رنگی بسیار بالا و متنوعی رو شامل می شود و هیجوقت این کابینت دچار رنگ پریدگی نخواهد شد.
نکته یک متر کابینت شامل یک متر کابینت زمینی و یک متر کابینت دیواری می باشد.

کابینت مات قم

کابینت براق یا هایگلاس

کابینت با ام دی اف براق یا هایگلس از نظر قیمت یک مقدار از مات بالاتر میباشد اما زیبایی و درخشندگی منحصر به فرد این ام دی اف باعث می شود که انتخاب بسیار مناسبی باشد.از مشکلات این ام دی اف میتوان به لک پذیری در اثر تماس دست یا هر عامل لک کننده دیگر که البته مشکل جدی نیست و باعث میشه همیشه کابینت خونتون تمیز باشه.

کابینت-براق-قم

کابینت ممبران یا وکیوم

به کابینت هایی که بروی درب های آن ها حکاکی های صورت گرفته ممبران گفته میشود.کابینت ممبران در واقع نسل تازه کابینت های چوبی یا کلاسیک می باشند.اما ویژگی کابینت ممبران این است که نسب به کابینت چوبی یا کلاسیک بصرفه تر می باشند. بروی این ام دی اف ها روکشی از جنس پی وی سی میکشند که باعث میشوند در برابر نم و رطوبت و رنگ پریدگی مقاوم و طول عمر آن بالاتر باشد.رنگ سفید معمولا در این کابینت نمود بیشتر دارد و بسیار جالب تر و به آشپزخانه شما یک نمای سلطنتی خواهد داد.همچنین استفاده از این متریال در ساخت کمد دیواری بسیار رایج میباشد و کمد دیواری در قم با این متریال انجام میگیرد.

ویژگی کابینت آشپزخانه ممبران یا وکیوم

*امکان اجرای طرح های خیلی متنوع و زیبا به دلیل تکنولوژی خاص ساخت و با قیمت نسبتاً مناسب.*سبک خاصه کابینت ام دی اف ممبران یا وکیوم که با به کار بردن ستون و سرستون ها و همچنین نوع تاج و گلها، تغییراتی است که باعث عوض شدن مدل کابینت از مدرن به کلاسیک است.*درب های بسیار مقاوم که با سلیقه مشتری طراحی خواهد شد*کابینت ها بدشکل و دچار انحراف نخواهند شد.به ما به عنوان یک کابینت ساز خوب در قم اعتماد کنید.

کابینت ممبران قم

کابینت چوبی یا کلاسیک

یکی از مدل های پرطرفدار در ساخت کابینت امروزه سبک کابینت کلاسیک یا چوبی است. یعنی خیلی ها دوست دارند  به سبک کلاسیک یا چوبی دکوراسیون منزل خود را بچینن. مخصوصا خانه هایی که نمای رومی یا کلاسیک دارند.در واقع می توان کابینت کلاسیک یا چوبی را این طور معنی کرد: کابینتی که از اجزایی تشکیل شده که با دیدن آن بیننده یاد یونان باستان می افتد. در این سبک طراحی از ستون ها، سرستون ها، تاج های سبک قدیمی، گل، نقش و نگار، تورفتگی و برآمدگی استفاده شده است.
کابینت کلاسیکی که با چوب اجرا می شود ابتدا بدنه (اسکلت) کابینت ساخته و نصب می شود (البته معمولا بدنه کابینت ها از جنس ام دی اف است) و با توجه به حساس بودن این نوع کابینت ها درب های کابینت بعد از اجرای بدنه اندازه گیری می شود.

ویژگی کابینت آشپزخانه چوب یا کلاسیک

*سبک خاصه کابینت چوبی یا کلاسیک که با به کار بردن ستون و سرستون ها و همچنین نوع تاج و گلها، تغییراتی است که باعث عوض شدن مدل کابینت از مدرن به کلاسیک است.*درب های بسیار مقاوم که با سلیقه مشتری طراحی خواهد شد.*ماندگاری طولانی*هیچوقت خم و دچار رنگ پریدگی نمیشوند*قیمت بالای این کابینت که به ازای آن کابینت با کیفیت و زیبایی دریافت خواهید کرد.

کابینت سازان قم معمولا یک متر کابینت را یک متر کابینت زمینی و یک متر کابینت دیواری می داند.
کابینت ممبران قم

Call Now Button